رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 25 January
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ جعفر سلیمانی روز چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: هم‌زمان با احداث باند اول جاده کاشمر به شادمهر، پروژه کنارگذر مطالعه با لحاظ کردن اصلاحات لازم تصویب ‌شده که از میدان فرودگاه تا دانشگاه آزاد کاشمر است. وی ادامه داد: هم‌اکنون عبور خودروهای سنگین از داخل شهر صورت می‌گیرد […]

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ جعفر سلیمانی روز چهارشنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: هم‌زمان با احداث باند اول جاده کاشمر به شادمهر، پروژه کنارگذر مطالعه با لحاظ کردن اصلاحات لازم تصویب ‌شده که از میدان فرودگاه تا دانشگاه آزاد کاشمر است.

وی ادامه داد: هم‌اکنون عبور خودروهای سنگین از داخل شهر صورت می‌گیرد و در بلوار معلم کاشمر مشکلات زیادی در عبور و مرور را شاهد هستیم.

شهردار کاشمر گفت: از همان ابتدای شیوع کرونا برای جلوگیری از شیوع این ویروس اقدامات مختلفی انجام دادیم. به‌عنوان مثال در ماه محرم بیش از ۲۰ هزار ماسک تأمین و توزیع شد و حتی با وجود تعطیلی جمعه‌بازار، نسبت به جا به جایی جمعه‌بازار و فعال‌سازی آن اقدام کردیم تا فعالیت‌ها دوباره از سر گرفته شود و به مکانی مناسب‌تر با ظرفیت بیشتر منتقل شد هرچند بحران اخیر دوباره  باعث تعطیلی آن شد.

سلیمانی با بیان این‏که یکی از موضوعات مهم در دوران کرونا، کارتُن‌خواب‌های شهری هستند افزود: آمار کارتُن‌خواب‌ها بیش از ۷۰ نفر است درصورتی‌ که اکنون هیچ فرد یا نهادی پای‌کار نیست و ما در ساماندهی آنها تنها مانده‌ایم و شهرداری روزانه تا ۵۰۰ هزار تومان در این خصوص هزینه کرده است و هزینه بعضی ماه‌های شهرداری در این زمینه ۱۵ میلیون تومان بوده است.

 

منبع:خبرگزاری ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.