رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 25 January
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ سرهنگ احمدی گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت دلار در یزد، پیگیری موضوع با هماهنگی مقام قضایی در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی افزود: ماموران انتظامی کاشمر هنگام گشت زنی به یک دستگاه خودرو پژو مشکوک شدند و به راننده خودرو فرمان ایست دادند که راننده به ایست […]

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ سرهنگ احمدی گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت دلار در یزد، پیگیری موضوع با هماهنگی مقام قضایی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران انتظامی کاشمر هنگام گشت زنی به یک دستگاه خودرو پژو مشکوک شدند و به راننده خودرو فرمان ایست دادند که راننده به ایست ماموران توجهی نکرد و قصد فرار داشت.

 

فرمانده انتظامی شهرستان کاشمر ادامه داد: خودرو مذکور تحت تعقیب و مراقبت پلیس قرار گرفت و در نهایت با سرعت عمل ماموران انتظامی خودرو متوقف و متهم نیز دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

 

احمدی تأکید کرد: ۱۵۰ قطعه اسکناس ۱۰۰ دلاری که متهم آن‌ها را به طرز ماهرانه‌ای در مخفیگاهش پنهان کرده بود، کشف و متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

  • منبع خبر : صدا و سیما

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.