رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
  • الخميس ۷ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 17 June
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ مهدی هاشمی مسئول روابط عمومی شهرداری شهر کاشمر با اشاره به مصوبات جلسه ستاد کرونا کاشمر گفت: طبق تصمیمات و مصوبات جدید ستاد کرونا شهرستان کاشمر با توجه به شیوع بسیار گسترده این ویروس در شهرستان ورود شهروندان به بهشت بقیع و استفاده از وسایل بازی پارک های سطح شهر […]

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ مهدی هاشمی مسئول روابط عمومی شهرداری شهر کاشمر با اشاره به مصوبات جلسه ستاد کرونا کاشمر گفت: طبق تصمیمات و مصوبات جدید ستاد کرونا شهرستان کاشمر با توجه به شیوع بسیار گسترده این ویروس در شهرستان ورود شهروندان به بهشت بقیع و استفاده از وسایل بازی پارک های سطح شهر ممنوع است.

وی با اشاره به تعطیل بودن جمعه بازار شهر کاشمر تا اطلاع ثانوی گفت: همچنین برای اجرایی شدن تصمیمات ستاد کرونا، از ورود افراد بدون ماسک به بازار گلها واقع در خیابان امام خمینی ۱ جلوگیری خواهد شد.

مسئول روابط عمومی شهرداری شهر کاشمر در خصوص مصوبات جلسه ستاد کرونا کاشمر گفت: شهرداری کاشمر برای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در شهرستان، سعی بر اجرای دقیق، کامل و به موقع مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا کاشمر دارد.

هاشمی در پایان گفت: با توجه به وضعیت بحرانی شهرستان کاشمر در رابطه با شیوع ویروس کرونا از مردم در خواست داریم تا حد امکان از حضور در اجتماعات،پاساژ و مکان های شلوغ خودداری کنند و در صورت ضرور فقط با استفاده از ماسک از منازل خارج شوند.

شهرستان کاشمر از لحاظ شیوع ویروس کرونا در سطح بحرانی قرار گرفته است به طوری که آمار فوت و بیماران در چندروز گذشته به شدت در حال افزایش است.

منبع:ایلنا

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.