رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
  • الخميس ۷ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 17 June
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ مسلم ساقی فرماندار کاشمر با اعلام وضعیت بحرانی کرونا در کاشمر گفت: متاسفانه طی سه روز گذشته هفت بیمار بستری در بیمارستان شهید مدرس(ره) براثر کرونا فوت کردند . وی گفت: در حال حاضر تعداد بیماران بستری در بیمارستان شهید مدرس(ره) کاشمر بسیار زیاد است و تخت های بیمارستان در […]

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ مسلم ساقی فرماندار کاشمر با اعلام وضعیت بحرانی کرونا در کاشمر گفت: متاسفانه طی سه روز گذشته هفت بیمار بستری در بیمارستان شهید مدرس(ره) براثر کرونا فوت کردند .

وی گفت: در حال حاضر تعداد بیماران بستری در بیمارستان شهید مدرس(ره) کاشمر بسیار زیاد است و تخت های بیمارستان در حال پرشدن است.

ساقی افزود: این ویروس کرونا نیست که میزبان خود را انتخاب می‌کند، بلکه شهروندان با رفتارهای خود و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی این ویروس را انتخاب می کنند.

فرماندار کاشمر با اشاره به وضعیت بحرانی شهرستان کاشمر، از عموم شهروندان خواست در محافل عمومی حضور پیدا نکنند و در صورت ضرورت حضور در بیرون، حتما پروتکل های بهداشتی از قبیل زدن ماسک و فاصله اجتماعی را رعایت کنند.

  • منبع خبر : خبرگزاری ایلنا

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.