رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
  • الخميس ۷ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 17 June
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر ؛ غلامرضا طالعی در گفت وگو با خبرنگار ما با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی و تصمیم ستاد مقابله با کرونا در خصوص اعمال محدودیت برای برخی واحد های صنفی و گروه ها اظهار داشت: توجه و عمل به محدودیت ها و مصوبات ستاد ملی کرونا تنها در راستای قطع زنجیره انتقال و حفظ […]

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر ؛ غلامرضا طالعی در گفت وگو با خبرنگار ما با اشاره به وضعیت قرمز کرونایی و تصمیم ستاد مقابله با کرونا در خصوص اعمال محدودیت برای برخی واحد های صنفی و گروه ها اظهار داشت: توجه و عمل به محدودیت ها و مصوبات ستاد ملی کرونا تنها در راستای قطع زنجیره انتقال و حفظ سلامت مردم است، بنابراین انتظار داریم این موارد از سوی صنوف و مردم مورد توجه قرار گیرد.

دادستان عمومی و انقلاب کاشمر با اشاره به اینکه اجرای مصوبات و محدودیت ها در بخش های مختلف مورد نظارت قرار می گیرد، افزود: در راستای حمایت قضایی از تصمیمات ستاد مقابله با کرونا اصنافی که نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بی توجه باشند، پلمب می شوند.

وی با اشاره به اعمال محدودیت و تعطیلی فعالیت برای ۱۳ صنف و اماکن، ادامه داد: از شهروندان انتظار داریم هر گونه تخلف را در این حوزه به دستگاه های متولی گزارش دهند.

طالعی با بیان اینکه نظارت بر فعالیت اماکن عمومی با توجه به وضعیت قرمز شهرستان تشدید شده است، بیان کرد: با توجه به صدور اطلاعیه ها و اطلاع رسانی های انجام شده در خصوص تعطیلی برخی صنوف، در صورت مشاهده هر گونه تخلف نیروی انتظامی نسبت به تعطیلی و پلمب آن اقدام می کند.

 

منبع:فارس

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.