رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
  • الخميس ۷ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 17 June
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر ؛ حجت الاسلام نیساری رئیس اداره اوقاف وامور خیریه کاشمر گفت: از ابتدای شروع کرونا تاکنون ۲ هزار و ۵۹۵ بسته معیشتی به ارزش ۵۶۸ میلیون تومان دربین نیازمندان این شهرستان توزیع شد. او افزود: هفتمین مرحله توزیع بسته‌های معیشتی در راه است به مناسبت دهه وقف تعداد ۳۲۰ بسته معیشتی دیگر […]

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر ؛ حجت الاسلام نیساری رئیس اداره اوقاف وامور خیریه کاشمر گفت: از ابتدای شروع کرونا تاکنون ۲ هزار و ۵۹۵ بسته معیشتی به ارزش ۵۶۸ میلیون تومان دربین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

او افزود: هفتمین مرحله توزیع بسته‌های معیشتی در راه است به مناسبت دهه وقف تعداد ۳۲۰ بسته معیشتی دیگر در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.
رئیس اداره اوقاف وامور خیریه کاشمر ادامه داد: توزیع مرحله هفتم کمک‌های معیشتی با هماهنگی امام جمعه و فرمانداری در بین نیازمندان روستا‌های کم برخوردار شهرستان کوهسرخ انجام می گیرد.
حجت الاسلام نیساری بیان کرد: تمامی این کمک‌ها توسط اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر وخیرین این شهرستان تهیه شد.
او تصریح کرد: توزیع کمک‌های معیشتی پایان ندارد و تا زمانی که نیازمند باشد کمک به نیازمندان هم به شکل‌های مختلف انجام می گیرد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.