رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۷ خرداد ۱۴۰۰
  • الخميس ۷ ذو القعدة ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 17 June
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)
امدادرسانی به روستای کلاته تیمور بخش کوهسرخ کاشمر

امدادرسانی به روستای کلاته تیمور بخش کوهسرخ کاشمر

امدادرسانی به روستای کلاته تیمور شهر کوهسرخ کاشمر

 

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر از عملیات امدادرسانی به اهالی روستای محروم و آسیب دیده از سیل کلاته تیمور در بخش کوهسرخ این شهرستان خبرداد.

 

علیرضا معین زاده در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری صداو سیما(ترشیز)، بیان کرد: خوشبختانه با تلاش نیروهای امدادگر هلال احمر نیاز مبرم اهالی کلاته تیمور به موادغذایی که براثر سیل راه دسترسی به این روستا مسدود شده بود برطرف شد.

 

وی با بیان اینکه مسیر دسترسی به روستا دشوار بود، افزود: امدادرسانی به ۴۲ خانوار شامل ۱۴۰ نفر از اهالی روستای کلاته تیمور با حضور تیم های عملیاتی برای تحویل اقلام موادغذایی انجام شد.

 

این مقام مسوول اظهارداشت: اقدام این عملیات به همت نجاتگران هلال احمر ، عوامل راهداری و اعضای ستاد بحران کاشمر انجام و مواد غذایی مورد نیاز به اهالی روستای کلاته تیمور بخش کوهسرخ کاشمر رسید.

 

معین زاده بیان کرد: تخریب راه های دسترسی به این روستای دور افتاده براثر سیل بارندگی های اخیر، عملیات امداد رسانی به اهالی کلاته تیمور متوقف نکرد و با تلاش نیروهای امدادگر هلال احمر و عوامل راهداری توانستیم در این خدمت رسانی رضایت اهالی این روستا را جلب کنیم.

 

رئیس جمعیت هلال احمر کاشمر، خاطرنشان کرد: اتحادیه نانوایان شهرستان نیز بیش از هزار و ۸۰۰ قرص نان را در اختیار آسیب دیدگان سیل در بارندگی اخیر کاشمر اهدا کرد.

 

 

 

 

✍️ خبرنگار: وجیهه تیموری

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.