رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۰ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 24 January
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)
دفتر خبرگزاری صداوسیما کاشمر

پروژه گازرسانی به ریوش افتتاح شد   در ششمین روز از دهه فجر به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر اطلاعات، فرماندار و مسئولان محلی دهها طرح عمرانی و مخابراتی و گازرسانی و آبرسانی روستایی در کاشمر با اعتباری بالغ بر ۱۳۶ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید. فرهادی فرماندار کاشمر در این […]

پروژه گازرسانی به ریوش افتتاح شد

 

در ششمین روز از دهه فجر به صورت ویدئو کنفرانس با حضور وزیر اطلاعات، فرماندار و مسئولان محلی دهها طرح عمرانی و مخابراتی و گازرسانی و آبرسانی روستایی در کاشمر با اعتباری بالغ بر ۱۳۶ میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری رسید.
فرهادی فرماندار کاشمر در این مراسم گفت: گازرسانی به شهر ریوش و چهار روستای تابعه این شهر بااعتبار ۷۴ میلیارد ریال ، پروژه آب‌رسانی به مجتمع اوندر از روستاهای بخش کوهسرخ با ۲۸ میلیارد ریال، پروژه های مخابراتی شامل تأسیس و توسعه ای دی اس ال ، توسعه تلفن ثابت، احداث سایت موبایل همراه اول، توسعه فیبر و توسعه شبکه انتقال استان با اعتبار ۳۴ میلیارد و ۸۱۱ میلیون ریال از مهم‌ترین پروژه‌هایی است که افتتاح شد.
محمد حسن فرهادی با اشاره به خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید و به ویژه توجه به توسعه روستایی اظهار داشت: از ۷۲ پروژه ای که با ۴۵۷ میلیارد و ۷۷۰ میلیون ریال اعتبار در کاشمر در دهه فجر امسال افتتاح و کلنگ زنی می‌شود،۴۹.۵ درصد در نقاط روستایی است که برای اجرای ۴۶ پروژه در دو بخش مرکزی و کوهسرخ کاشمر ۲۲۶ میلیارد و ۵۱۰ میلیون ریال هزینه شده است.
وی تصریح کرد : وظیفه همه ماست که خدمات ارائه شده به مردم را بنا به فرمایش بنیانگذار انقلاب برای مردم بازگو کنیم و آنان را به نظام و انقلاب امیدوار نماییم.

 

 

 

روابط عمومی فرمانداری کاشمر

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.