رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۰ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 24 January
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)
  • شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۹
  • کد خبر : 4121
  • مشاهده : 1040 بازدید
  • استان » پیشخوان
  • چاپ خبر : تولد نوزاد در آسمان سبزوار

به گزارش ترشیز خبر: دکتر شریفان مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی اظهار داشت : امروز پنج شنبه ۲۷ خرداد ماه در پی وخامت حال یک مادر باردار ساکن در روستای خرسف از منطقه ششتمد تیم اورژانس هوایی به محل اعزام شد. وی افزود: نوزاد پسر این مادر ۳۵ ساله با تلاش تکنسین های اورژانس […]

به گزارش ترشیز خبر: دکتر شریفان مدیر مرکز حوادث و فوریت های پزشکی اظهار داشت : امروز پنج شنبه ۲۷ خرداد ماه در پی وخامت حال یک مادر باردار ساکن در روستای خرسف از منطقه ششتمد تیم اورژانس هوایی به محل اعزام شد.
وی افزود: نوزاد پسر این مادر ۳۵ ساله با تلاش تکنسین های اورژانس هنگام انتقال به بیمارستان شهیدان مبینی در بالگرد متولد شد .

وی حال مادر و نوزاد را مساعد اعلام کرد.
گفتنی است ؛از زمان راه اندازی اورژانس هوایی تاکنون چند مادر باردار از مناطق صعب العبور و دور دست به سلامت به بیمارستان منتقل شدند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.