رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۰ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 24 January
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به مناسبت روز شورا ها و گرامیداشت هفته معلم همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در کاشمر برگزار شد . همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی که با استقبال بی نظیر مردم همراه بود ۵ هزار نفر شرکت کرده بودند که مسیر ۴ هزار و ۸۰۰ متری میدان شهید غلامی تا بلوار سید مرتضی (ع) این شهرستان […]

به مناسبت روز شورا ها و گرامیداشت هفته معلم همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در کاشمر برگزار شد .

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی که با استقبال بی نظیر مردم همراه بود ۵ هزار نفر شرکت کرده بودند که مسیر ۴ هزار و ۸۰۰ متری میدان شهید غلامی تا بلوار سید مرتضی (ع) این شهرستان را پیاده پیمودند .

در این مراسم که به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر کاشمر و با مشارکت اداره ی آموزش و پرورش برگزار شد ۳ ایستگاه از طرف مدارس در طول مسیر با شعارهای فرهنگی و ورزشی برپا شده بود .

در پایان همایش پیاده روی به قید قرعه به ۴۰ نفر از شرکت کنندگان جوایزی شامل دوچرخه ، کولر آبی ، کارت بن خرید کالا ، کارت هدیه و سکه پارسیان که توسط شهرداری و مشارکت های مردمی تهیه شده بود اهدا گردید .

 

خبرنگار: هادی موسوی نژاد

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.