رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 25 January
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

سرهنگ ابوالقاسم باقری در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان کاشمر گفت: امنیت شهرستان کاشمر در مقایسه با دیگر شهرستانهای استان خراسان رضوی از امنیت مطلوبی برخوردار است . به گزارش خبرنگار ترشیز خبر؛ وی گفت: در ارزیابی انجام شده از طرف مردم شهرستان این عملکرد را تایید می نماید به گونه ای […]

سرهنگ ابوالقاسم باقری در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان کاشمر گفت: امنیت شهرستان کاشمر در مقایسه با دیگر شهرستانهای استان خراسان رضوی از امنیت مطلوبی برخوردار است .
به گزارش خبرنگار ترشیز خبر؛ وی گفت: در ارزیابی انجام شده از طرف مردم شهرستان این عملکرد را تایید می نماید به گونه ای که در ۶ ماهه اول سال جاری در مقایسه با سال قبل ۹۸ درصد درخواست تقدیر از پلیس را داشته و تنها با ۲ درصد انتقاد همراه بوده است .
فرماندهی نیروی انتظامی کاشمر افزود: در یک سال گذشته جرائم خشن از جمله سرقت مسلحانه ، سرقت محکوم به آزار ، شرارت ، باجگیری ، آدم ربایی ، گروگانگیری و سرقت طلافروشی منفی بوده است .
سرهنگ باقری تصریح کرد: کشف ۸۶ درصد از سرقت های انجام شده ، کاهش ۱۹ درصدی تصادفات منجر به فوت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته و افزایش ۳۱ درصدی دستگیری مجرمان نسبت به مدت مشابه سال گذشته از دیگر اقدامات ماموران نیروی انتظامی بوده است .
هادی موسوی نژاد
۲۰۱۵۱۰۰۳_۰۸۲۸۱۲

۲۰۱۵۱۰۰۳_۰۸۲۸۲۴

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.