رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۰ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 24 January
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

با حضور مهندس صبوریان مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان خراسان اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کاشمر با حضور مسئولان ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد . به گزارش خبرنگار ترشیز خبر مهندس صبوریان در این جلسه گفت: ادغام دو سازمان ملی جوانان و سازمان تربیت بدنی با یکدیگر کار […]

photo_2015-09-30_23-23-58

photo_2015-09-30_23-23-53

photo_2015-09-30_23-24-12

photo_2015-09-30_23-24-08

photo_2015-09-30_23-24-03با حضور مهندس صبوریان مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان خراسان اولین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان کاشمر با حضور مسئولان ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد .
به گزارش خبرنگار ترشیز خبر مهندس صبوریان در این جلسه گفت: ادغام دو سازمان ملی جوانان و سازمان تربیت بدنی با یکدیگر کار اشتباهی بود وباعث شد تا مسائل ومشکلات جوانان بیشتر شود .
وی از تشکیل اتاق فکر جوانان با استفاده از متخصصین در این زمینه در استان خراسان رضوی خبر داد و گفت: باید فضا را از چهارچوب دولتی خارج و به بخش مشارکت خصوصی و مردم نهاد بیاوریم تا بتوانیم در حوزه ی جوانان نتیجه خوبی بدست آوریم .
غدیری معاون فرهنگی اداره ورزش و جوانان استان که در این جلسه حضور داشت با بیان اینکه ما در کشور با بحرانی به نام جوانی روبه رو هستیم اظهار داشت: از وظایف ستاد ساماندهی این است که علاوه بر اینکه شرایط ازدواج را برای جوانان فراهم کنیم بایستی از ظرفیت های تمامی دستگاه های اجرایی برای سوق دادن جوانان به سمت ازدواج استفاده شود .
وی با اشاره به اینکه اوقات فراغت جوانان مختص تابستان نیست و باید اوقات بیکاری را در تمام ایام سال پوشش دهیم تصریح کرد: ما در مرکز استان پرتال اوقات فراغت را ، راه اندازی کردیم که گامی به جلو برای رفع مشکلات جوانان باشد .

هادی موسوی نژاد

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.