رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

ه گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکز خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی کاشمر گفت: یقینا مدیریت و کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان کاشمر ضمن تأسف از تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز مکلف به انجام وظایف قانونی خود هستند محمدشجعی افزود: زمین و خاک از اساسی ترین عنصرحیات بشری و جایگاه رشد بسیاری دیگر از خلقت های پروردگار متعال […]

ه گزارش خبرگزاری صداوسیما،مرکز خراسان رضوی مدیر جهاد کشاورزی کاشمر گفت: یقینا مدیریت و کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان کاشمر ضمن تأسف از تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز مکلف به انجام وظایف قانونی خود هستند
محمدشجعی افزود: زمین و خاک از اساسی ترین عنصرحیات بشری و جایگاه رشد بسیاری دیگر از خلقت های پروردگار متعال است و هرگونه ساخت و ساز در اراضی کشاورزی چناچه غیر مجاز و بدون اخذ مجوز باشد جرم محسوب شده ومأموران جهاد کشاورزی مکلفند نسبت به توقف عملیات اقدام و با همکاری مراجع قضایی با متخلفین برخورد قانونی انجام دهند.
او ادامه داد: در راستای اجرای قانون و جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی جهت تأمین امنیت غذایی کشور ۲ مورد از ساخت و ساز های غیر مجاز در کاشمر قلع و قمع شد.
مدیر جهادکشاورزی کاشمر بیان کرد:از کلیه فعالین بخش کشاورزی درخواست دارم قبل از هرگونه ساخت و ساز و انجام هزینه با مراجعه به جهاد کشاورزی و مشورت با کارشناسان امور اراضی و ادارات تخصصی دستورات لازم جهت تغییر کاربری اخذ و سپس اقدام گردد.
او تصریح کرد: در همین راستای و اجرای تبصره های ۱و۲ قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی چند مورد ساخت و ساز غیر مجازتخریب و زمین های کشاورزی احیاء گردید.

خبرگزاری صداوسیما کاشمر

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.