رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مر کز خراسان رضوی فرمانده نیرو انتظامی کاشمر گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت از باغات و اماکن خصوصی حاشیه شهر کاشمر، موضوع با افزایش تعداد گشتی هابه صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. سرهنگ حسین احمدی افزود: در این راستا یکی از تیم های کلانتری ۱۲ هنگام گشت […]

به گزارش خبرگزاری صداوسیما،مر کز خراسان رضوی فرمانده نیرو انتظامی کاشمر گفت: در پی گزارش چند فقره سرقت از باغات و اماکن خصوصی حاشیه شهر کاشمر، موضوع با افزایش تعداد گشتی هابه صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ حسین احمدی افزود: در این راستا یکی از تیم های کلانتری ۱۲ هنگام گشت زنی در محدوده روستای عشرت آباد از توابع بخش مرکزی مردی جوان را در داخل یکی از باغات روستا مشاهده که در حال سرقت لوازم و وسایل داخل باغ بود سریعاً با مقام قضائی هماهنگ و وی را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند.

او ادامه داد: با وجود این که متهم دستگیرشده ابتدا منکر هرگونه جرمی بود پس از تحقیقات به عمل آمده توسط پلیس و در مواجهه با مستندات موجودو همچنین موتورسیکلت سرقتی که همراه داشت به ۳ فقره سرقت موتورسیکلت و همچنین دستبرد به لوازم و تجهیزات داخل باغ ها از قبیل آهن آلات ، پمپ آب ، موتور جوش و … در سطح شهرستان کاشمراعتراف کرد .

سرهنگ احمدی از شهروندان خواست؛ در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را بلافاصله از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع رسانی کنند.
محمدجواد دربانی خبرگزاری صداوسیما کاشمر

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.