رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 25 January
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ حجت‌الاسلام نیساری، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمرگفت: نهمین مرحله رزمایش کمک‌ مؤمنانه به همت مراکز افق بقاع متبرکه امامزاده سیدحمزه(ع)، امامزاده سیدمرتضی(ع) و امامزاده سیدمحمد(ع) به‌مناسبت سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و ایام فاطمیه، در حال اجراست. وی بیان کرد: در این مرحله ۴۷۰ بسته کمک معیشتی شامل برنج، […]

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ حجت‌الاسلام نیساری، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمرگفت: نهمین مرحله رزمایش کمک‌ مؤمنانه به همت مراکز افق بقاع متبرکه امامزاده سیدحمزه(ع)، امامزاده سیدمرتضی(ع) و امامزاده سیدمحمد(ع) به‌مناسبت سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و ایام فاطمیه، در حال اجراست.

وی بیان کرد: در این مرحله ۴۷۰ بسته کمک معیشتی شامل برنج، قند، چای، ماکارونی، حبوبات و قند با ارزش بیش از ۱۰۰ میلیون تومان بین نیازمندان شناسایی شده، توزیع می‌شود.
حجت‌الاسلام نیساری، توزیع ۱۶ هزار و ۵۰۰ عدد پوستر حاج قاسم و توزیع ۲۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان، برپایی سه ایستگاه فرهنگی با محورهای مردم‌داری و جهاد، برگزاری چهار مسابقه «شوق دیدار» در بقعه متبرکه امامزاده سیدمرتضی(ع)، دو مسابقه کتابخوانی «قهرمان من» و «رفیق خوشبخت من» در بقعه متبرکه امامزاده سیدحمزه(ع) و مسابقه دلنوشته «سردار دل‌ها» در امامزاده سید محمد(ع) را از دیگر برنامه‌های فرهنگی بقاع متبرکه به‌مناسبت سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در این شهرستان برشمرد.
وی با اشاره به برنامه‌های ایام فاطمیه، افزود: برپایی روضه‌های خانگی به همت مراکز افق بقاع متبرکه و مراسم دهه فاطمیه در بقاع متبرکه امامزاده سیدمرتضی(ع)، امامزاده سیدمحمد(ع) و امامزاده سیدحمزه(ع) با حضور هیئت‌های مذهبی با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر با بیان اینکه در یک سال گذشته فعالیت‌های عمرانی خوبی در بقاع متبرکه امامزاده سیدحمزه(ع) و امامزاده سیدمحمد(ع) انجام شده است، اظهار کرد: در این مدت چهار هزار رو ۱۵۷ نفر در این بقاع متبرکه فعالیت داشته‌اند.
حجت‌الاسلام نیساری در پایان تصریح کرد: در طول یک سال گذشته در ۹ مرحله تعداد دو هزار و ۳۵۰ بسته معیشتی به ارزش ۵۲۰ میلیون تومان بین نیازمندان شناسایی شده توزیع شده است.
منبع:خبرگزاری ایکنا

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.