رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۱ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 25 January
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ علی میدانی ریاست پیشین دادگستری کاشمر در مراسم تودیع و معارفه  در که در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان کاشمر برگزار شد گفت: بیشتر پرونده‌هایی که در دادگستری کاشمر به آن‌ها رسیدگی شده و حل و فصل می‌گردد، مربوط به اختلافات و مشکلات خانوادگی می‌باشد. او با بیان اینکه تعداد […]

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ علی میدانی ریاست پیشین دادگستری کاشمر در مراسم تودیع و معارفه  در که در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان کاشمر برگزار شد گفت: بیشتر پرونده‌هایی که در دادگستری کاشمر به آن‌ها رسیدگی شده و حل و فصل می‌گردد، مربوط به اختلافات و مشکلات خانوادگی می‌باشد.

او با بیان اینکه تعداد پرونده‌های مورد بررسی در دادگستری کاشمر روند افزایشی دارد افزود: افزایش تعداد نیرو‌ها کارساز نبوده و پاسخگوی تعداد زیاد پرونده‌های نمی‌باشد. هر اندازه که تعداد نیرو‌ها را افزایش داده ایم، تعداد پرونده‌ها و مراجعات نیز به همان اندازه زیاد‌تر شده است.
رئیس پیشین دادگستری کاشمر ادامه داد: جانمایی ساختمان جدید دادگستری کاشمر به همت فرمانداری، شهرداری و شورای اسلامی شهر و دیگر ارگان‌ها در سایت اداری جهاد کشاورزی شهرستان انجام شده و امیدوارم ریاست جدید با تجربه عمرانی خود، ساختمانی در  شأن مردم شهید پرور کاشمر احداث نمایند.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.