رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر،فرمانده نیرو انتظامی شهرستان کاشمر گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به لیس فتا مبنی بر برداشت ۱۴ میلیون ریال  از حسابش ، پی گیری موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت. سرهنگ حسین احمدی افزود: پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و استعلام های لازم موفق به […]

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر،فرمانده نیرو انتظامی شهرستان کاشمر گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به لیس فتا مبنی بر برداشت ۱۴ میلیون ریال  از حسابش ، پی گیری موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.
سرهنگ حسین احمدی افزود: پلیس فتا با انجام اقدامات فنی و استعلام های لازم موفق به شناسایی عامل برداشت غیرمجاز از حساب بانکی شاکی شدند و با هماهنگی مقام قضایی وی را دستگیر کردند.
او ادامه داد: متهم در بازجویی های فنی به جرم خود اعتراف کرده و بیان کرد که با استفاده از رمز دوم و شماره کارت شاکی اقدام به برداشت وجه از حساب مال باخته کرده است.
سرهنگ حسین احمدی افزود: متهم برای تکمیل پرونده به مراجع قضائی تحویل شد

منبع:خبرگزاری صدا و سیما

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.