رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به گزارش پایگاه ترشیزخبر؛ بخشدار مرکزی کاشمر در این مراسم گفت: در حال حاضر به جز یک روستا تمامی روستاهای بخش مرکزی این شهرستان از خانه ورزش روستایی برخوردار هستند. سعید چیتی با بیان اینکه سال گذشته ۱۴ خانه ورزش روستایی و امسال ۱۰ خانه ورزش روستایی تجهیز شدند، افزود: تا پایان سال جاری تمامی […]

به گزارش پایگاه ترشیزخبر؛ بخشدار مرکزی کاشمر در این مراسم گفت: در حال حاضر به جز یک روستا تمامی روستاهای بخش مرکزی این شهرستان از خانه ورزش روستایی برخوردار هستند.

سعید چیتی با بیان اینکه سال گذشته ۱۴ خانه ورزش روستایی و امسال ۱۰ خانه ورزش روستایی تجهیز شدند، افزود: تا پایان سال جاری تمامی روستاهای بخش مرکزی کاشمر دارای خانه ورزش روستایی خواهند شد.

وی ادامه داد: پس از تأمین ساختمان مورد نیاز برای خانه‌های ورزش روستایی جهت تهیه وسایل هر خانه ورزش ۲۰ میلیون تومان هزینه شده است.

فرماندار کاشمر نیز در این مراسم گفت: با تلاش‌های صورت گرفته جوانان روستایی در تمام ایام هفته می‌توانند از امکانات ورزشی استفاده کنند و تن سالم داشته باشند.

مسلم ساقی با بیان اینکه شهرستان کاشمر از نظر شیوع کرونا شرایط حادی دارد و وضعیت آن سیاه است افزود: براساس اعلام آمار رسمی از سوی شبکه بهداشت و درمان شیوع بیماری کووید ۱۹ در روستاها افزایش بسیار داشته است.

وی ادامه داد: باید بیش از گذشته نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و کاهش دورهمی‎ها تلاش نمود، از سویی با توجه به زمان برداشت گل زعفران و پاک کردن این محصول در منازل این پروتکلها باید بیشتر رعایت شود.

فرماندار کاشمر گفت: وظیفه داریم در این شرایط محدودیت‌هایی را اعمال کنیم و از برگزاری برخی مراسم جلوگیری نماییم.

 

منبع://خبرگزاری ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.