رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 26 January
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به کزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ در این مراسم که با رعایت موازین بهداشتی برگزار شد ابتدا مدیر آموزش و پرورش شهرستان خلیل آباد ضمن خوش آمدگویی به حاضرین توضیحاتی در خصوص مراحل اخذ مجوزهای این مجتمع ارائه کرد و گفت: افتتاح مجتمع مشاوره و خدمات روانشناختی در شهرستان خلیل آباد حاکی از توانمندی مشاوران شهرستان […]

به کزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ در این مراسم که با رعایت موازین بهداشتی برگزار شد ابتدا مدیر آموزش و پرورش شهرستان خلیل آباد ضمن خوش آمدگویی به حاضرین توضیحاتی در خصوص مراحل اخذ مجوزهای این مجتمع ارائه کرد و گفت: افتتاح مجتمع مشاوره و خدمات روانشناختی در شهرستان خلیل آباد حاکی از توانمندی مشاوران شهرستان است و با این افتتاح برنامه های آموزشی، پژوهشی و درمانی سیاست گذاری خواهد شد.

در ادامه احسان شهابی مدیرمجتمع مشاوره و خدمات روانشناختی، آخرتی سرگروه مشاوره و سرکارخانم محدثی از مشاوران مجتمع به بیان گزارش آماری از مراجعین، معرفی برنامه های مجتمع، آخرین وضعیت آسیب های اجتماعی در شهرستان و ضرورت برنامه ریزی لازم در خصوص افزایش برنامه های آموزشی پرداختند.

جواد نیک بین نماینده مردم شهرستان های خلیل آباد، کاشمر، بردسکن و کوهسرخ در مجلس شورای اسلامی نیز ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این مجتمع به بیان ضرورت مشاوره در شرایط کنونی برای دانش آموزان و آحاد مردم و رعایت اصول آن توسط مشاوران پرداخت.

وی با بیان برخی از ویژگی های مشاور مطلوب رابطه حسنه مشاوره را تشریح کرد.

نماینده مردم شهرستان خلیل آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: برای اقدام تربیتی باید برنامه داشته باشیم و با اجبار نمی توان کارتربیتی انجام داد بنابراین نقش مشاوران بسیار مهم است.

نیک بین ابراز امیدواری کرد: افتتاح این مجتمع منشأ خدمات ارزشمندی برای مردم شهرستان خلیل آباد باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.