رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ مراسم تکریم و معارفه معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کاشمر با حضور تعدادی از همکاران اداری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محل نمازخانه اداره برگزار شد. در این جلسه علی طاهریان مدیر آموزش و پرورش کاشمر ، در سخنانی ضمن تقدیروتشکر از خدمات ،اهتمام […]

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ مراسم تکریم و معارفه معاونت پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کاشمر با حضور تعدادی از همکاران اداری و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در محل نمازخانه اداره برگزار شد.

در این جلسه علی طاهریان مدیر آموزش و پرورش کاشمر ، در سخنانی ضمن تقدیروتشکر از خدمات ،اهتمام و تلاش های صادقانه حسن رمضانی معاون سابق در پیشبرد اولویت های فرهنگی و پرورشی و تبریک به حامد ناصری معاون جدید پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش کاشمر،آموزش و پرورش را به عنوان شاخص ترین نهاد تعلیم و تربیت در کشور برشمرد که به صورت مستقیم با دانش آموزان در تماس است و تربیت دینی و اعتقادی دانش آموزان را برعهده دارد.

وی بیان داشت : تدوین و اجرایی برنامه ها و فعالیت های پرورشی و فرهنگی با مشارکت مدیران ، کارشناسان ، معلمان و مربیان متناسب با ویژگی ها و توانایی های دانش آموزان پی گرفته شود .

طاهریان گفت : برنامه ریزی ، سازماندهی ، هماهنگی و هدایت برنامه ها و فعالیت های پرورشی و فرهنگی مبتنی بر توسعه و ترویج فرهنگ غنی اسلام و اعتلای معارف اهل بیت (ع) صورت گرفته است .

در این مراسم حسن رمضانی از کمک وهمراهی تمامی همکاران در مدت تصدیش درپست معاونت پرورشی تقدیر وتشکر نمود وحامد ناصری نیز در سخنانی همراهی وهمکاری واستفاده از تجربیات همکارانش را در جهت ارتقاء ونیل به اهداف تحول بنیادین آموزش وپرروش خواستار شد

سردبیر:مجتبی صاحب زمانی

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.