رفتن به بالا

تنها سایت خبری منطقه ترشیز که شامل شهرستانهای کاشمر،خلیل آباد و بردسکن می باشد که این سایت زیر نظر دفتر خبرگزاری صداوسیما می باشد

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March
-١٨(°C)
وزش باد (mph)
فشار (in)
محدوده دید (mi)
اشعه فرابنفش -
رطوبت (in)

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ مسلم ساقی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر که پس از تکمیل ظرفیت بیمارستان شهید مدرس این شهر به بیماران کرونایی اختصاص یافته افزود: با توجه به روند رو به افزایش مبتلایان به کووید ۱۹ و پر شدن تخت‌های بیمارستان شهید مدرس بخش‌ جراحی مردان بیمارستان حضرت […]

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛ مسلم ساقی روز دوشنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) کاشمر که پس از تکمیل ظرفیت بیمارستان شهید مدرس این شهر به بیماران کرونایی اختصاص یافته افزود: با توجه به روند رو به افزایش مبتلایان به کووید ۱۹ و پر شدن تخت‌های بیمارستان شهید مدرس بخش‌ جراحی مردان بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) برای ارائه خدمات و بستری بیماران کرونایی تجهیز شده است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر از شهرستانهای همجوار نیز بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان شهید مدرس بستری هستند خواستار تجهیز وارائه خدمات به بیماران کرونایی در بیمارستان خاتم الانبیا (ص) شهرستان خلیل آباد شد.

فرماندار کاشمر این شهرستان را جزو شهرستانهای بحرانی اعلام کرد و ادامه داد: محدودیتهای کرونایی از روز چهارشنبه به مدت ۱۰ روز در گروههای شغلی ۲، سه و چهار اجرا خواهد شد.

وی گفت: گروههای هفت گانه بازرسی به صورت روزانه نحوه اجرای پروتکل های بهداشتی در اماکن عمومی و بانکها را بررسی و کمبودها و نارساییهای موجود را به مدیر مجموعه تذکر می دهند.
ساقی از شهروندان خواست با رعایت پروتکل های بهداشتی، پرهیز از حضور در جمع های خانوادگی و سفرهای غیر ضروری در کنترل بیماری کرونا و عادی شدن شرایط شهرستان، ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا و کادر بهداشت و درمان را یاری نمایند.

کاشمر در ۲۲۸ کیلومتری مشهد قرار دارد.

بر اساس آخرین امار رسمی تاکنون ۶۲۸ هزار و ۷۸۰ نفر در ایران به طور قطعی به ویروس کرونا مبتلا شده و با فوت ۴۴۰ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد جان باختگان این بیماری در کشور به ۳۵ هزار و ۷۳۸ نفر رسیده است.

همچنین تاکنون ۴۹۱ هزار و ۲۴۷ نفر از بیماران، بهبود یافته یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند.

اخبار مرتبط

نظرات

یادداشت ویژه

مجتبی صاحب زمانی

رویاهای نوجوانی

به گزارش پایگاه خبری ترشیزخبر؛نوجوانان دنیای بی انتها از استعداد و هنر هستند ومی توانند با استفاده از آن توانمندی ها، به آرزو هایی دست پیدا کنند که آنها را هر روز و هر شب در ‏رویاهایشان م یبینند. استعداد هایی که نه تنها به خودشان، بلکه به دیگران هم سود می رساند. من باور دارم که قهرمان های بزرگ ما هم هر چه در جوانی و ‏بزرگسالی کرده اند را مدیون همان دنیای نوجوانی شان هستند. مثلا حاج قاسم سلیمانی حتما رویاهای دوران نوجوانی اش را با خودش تا روزهای سخت جنگ ‏سوریه و عراق و مقابله با داعش به همراه داشته و عاقبت هم طعم شیرین شهادت را به پشتوانه همان رویاها چشیده است. و زندگی این بزرگ مردان، به ما ‏نوجوانان نشان می دهد که می توانیم با بهره گیری از استعداد هایمان به رویا هایی که در خیال مان در حال عبور است، دست پیدا کنیم. ای کاش این باور در ‏مسؤولان هم وجود داشت. شاید جواب خیلی از چراهایی که در مورد قشر جوان ما وجود دارد، مثل بیکاری و مشکلات معیشتی و امید و ... همه را بشود در ‏همین بی توجهی مسئولین به قشر نوجوان دانست. نوجوانانی که خلی زود پا به دوران نوجوانی خواهند گذاشت. گرچه بازهم نوجوانان و جوانان زیادی را به ‏چشم می بینیم که که در مسیر های متفاوتی از بقیه در حال قدم گذاشتن هستند و این امر، از وجود توانمندی و شجاعت آنها خبر می دهد. افرادی که با بودجه و ‏امکانات کم می توانند به مقام های باورنکردنی دست پیدا کنند و این نشانگر نبوغ جوانان و نوجوانان ایرانی است. شاید تو جزو آن دسته از دهه هشتادی هایی ‏باشی که از هنر و استعدادشان دور افتاده اند و دسترسی به رویاهایشان را باورنکردنی می دانند.پس تا می توانی سعی و تلاش کن و خودت را به خودت و بقیه ثابت کن.