اجتماعی » اجتماعی » پیشخوان » تیتر روز » خلیل آباد » فرهنگی
کد خبر : 5475
شنبه - ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۶

جلب اعتماد عمومی مردم سرمایه بزرگ آموزش و پرورش

جلب اعتماد عمومی مردم سرمایه بزرگ آموزش و پرورش

فرماندار خلیل آباد گفت: جذب بیش از ۵/۵ میلیارد تومان مشارکت های مردمی و تکمیل ۳۵ پروژه آموزشی در طول ۳ سال نیز نشان از جلب اعتماد عمومی مردم در آموزش و پرورش است.
مجتبی شاکری در آخرین نشست شورای آموزش و پرورش سال ۹۵ شهرستان خلیل آباد اظهار داشت: یکی از توفیقات خوب آموزش و پرورش خلیل آباد جلب اعتماد عمومی مردم است.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: جذب بیش از ۵/۵ میلیارد تومان مشارکت های مردمی و تکمیل ۳۵ پروژه نیمه تمام آموزشی در طول ۳ سال نیز نشان از جلب اعتماد عمومی مردم و عنایت ویژه دولت تدبیر و امید به آموزش و پرورش دارد.
فرماندار خلیل آباد همچنین تصریح کرد: علی رغم مشکلاتی که دولت تدبیر و امید در بحث اعتبارات و تنگناهای اقتصادی که با آن مواجه بود ولی توجه ویژه ای به آموزش و پرورش داشته و اعتبارات ابلاغی صددرصد تخصیص داده شد و الحمدالله سهم مردم نیز در تکمیل پروژه های نیمه تمام بسیار چشمگیر بوده است.

 

وی همچنین اذعان کرد: اراده مصممی در آموزش و پرورش برای ارتقاء وضعیت آموزشی، پرورشی، تجهیز و نوسازی مدارس وجود دارد که قابل تقدیر است.
شاکری در پایان عنوان کرد: توجه به حفظ ارزشهای نظام و کاهش آسیب های اجتماعی نیز از جمله برنامه های خوب آموزش و پرورش شهرستان خلیل آباد به شمار می رود.

 

 

 

 

منبع :روابط عمومی فرمانداری خلیل آباد