اجتماعی » اجتماعی » پیشخوان » فرهنگی » کاشمر » ويژه ها
کد خبر : 5465
سه شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴

دیدار مدیریت و جمعی از کارکنان زیارتگاه شهید مدرس(ره) با خانواده معظم شهدا

دیدار مدیریت و جمعی از کارکنان زیارتگاه شهید مدرس(ره) با خانواده معظم شهدا

 

همزمان با ۲۲ اسفند ماه، سالروز تاسیس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و هفته بزرگداشت مقام والای شهدای عزیز و سرافراز، مدیریت و جمعی از کارکنان زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) با حضور در منزل خانواده های معظم سردار شهید احمد زراعتکار از شهدای دوران دفاع مقدس و شهید علی زاده اکبر از شهدای مدافع حرم دیدار و ضمن شنیدن سخنان و خاطرات خانواده گرانقدر شهدا، یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما (ترشیز)، در این دیدار معنوی مدیریت زیارتگاه شهید آیت ا… مدرس(ره) ضمن تسلیت سالروز وفات حضرت ام البنین(س)، با اشاره به اینکه هفته پایانی اسفندماه را به‌منظور تجلیل از شهدا و خانواده شهدا به نام این عزیزان نام‌گذاری کرده‌اند ؛ گفت: خانواده شهدا همیشه باید مورد تکریم ، تجلیل و تقدیر قرار بگیرند ، چرا که پیشرفت ، آرامش و امنیتی که امروز ما شاهد هستیم حاصل جان‌فشانی‌ها و ازخودگذشتگی‌های شهدا و صبر و مقاومت خانواده محترم شهداست.
وی اضافه کرد: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود .

 

در پایان این دیدارها هدایایی به‌رسم یادبود از طرف مجتمع فرهنگی شهید آیت ا… مدرس(ره) تقدیم خانواده‌های این دو شهید عزیز و گرانقدر شد.

 

 

 

 

 

✍️ منبع: روابط عمومی آرامگاه شهید آیت الله مدرس کاشمر