اجتماعی » اقتصادی » اقتصادی » پیشخوان » تیتر روز » خلیل آباد
کد خبر : 5456
سه شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹

پرداخت بیش از ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال و ازدواج در خلیل آباد

پرداخت بیش از ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال و ازدواج در خلیل آباد

 
فرماندار خلیل آباد گفت: یکی از دغدغه های مهم دولت تدبیر و امید بحث اشتغال و ازدواج جوانان است که در همین راستا از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات در قالب اشتغال و ازدواج به متقاضیان در شهرستان خلیل آباد پرداخت شده است. مجتبی شاکری اظهار کرد: عمران و آبادانی و نهضت آسفالت معابر شهر و روستا در سطح شهرستان با سرعت بسیار خوبی درحال انجام است.
وی همچنین افزود: دولت تدبیر و امید اقدامات موثری را طی سه سال اخیر همچون ثبات و آرامش در بازار، کاهش نرخ تورم، بهبود فضای تولید و کسب و کار و به حداقل رسانیدن هزینه های درمانی و … انجام داده است.
شاکری خدمت رسانی به مردم را توفیق الهی دانست و گفت: مدیران باید خدمات و دستاوردهای مهم و ارزشمند دولت تدبیر و امید را در عرصه های مختلف اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی به نحو شایسته به اطلاع عموم مردم برسانند.
وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید صادقانه و بدون منت به مردم شریف که شایسته بهترین ها هستند برای خدمت رسانی با شتاب بیشتری تلاش می کند، گفت: یکی از دغدغه های مهم دولت تدبیر و امید بحث اشتغال و ازدواج جوانان است که در همین راستا از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۳ میلیارد تومان تسهیلات در قالب اشتغال و ازدواج به متقاضیان در شهرستان خلیل آباد پرداخت شده است.

 

 

 

 

منبع : روابط عمومی فرمانداری خلیل آباد