اجتماعی » اجتماعی » پیشخوان » فرهنگی » کاشمر » ويژه ها
کد خبر : 5453
سه شنبه - ۲۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲

به مناسبت روز شهدا از مادران وهمسران شهدا در کاشمر تجلیل شد.

به مناسبت روز شهدا از مادران وهمسران شهدا در کاشمر تجلیل شد.

 

به مناسبت ۲۲ اسفندماه سالروز تاسیس بنیاد شهید وروزشهدا ودر سالروز وفات حضرت ام البنین روز بزرگداشت مقام مادران وهمسران شهدا با حضور امام جمعه و فرماندار شهرستان کاشمر از مادران وهمسران شهدا در کاشمر تجلیل شد.
محمد حسن فرهادی فرماندار شهرستان کاشمر در این مراسم ودرجمع خانواده معظم شهدا فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) در تاسیس بنیاد شهید را ازاهداف بلند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در حفظ و بالابردن فرهنگ شهید وشهادت در جامعه برشمرد.
فرهادی با تجلیل از مقام مادران شهدا گفت مادران شهدا اسوه های صبر ونمونه بارز یک زن مسلمان می باشند که با تربیت چنین فرزندانی و گذشتن از عزیز ترین های خود باعث ابرو وعظمت این انقلاب شدند و با تقدیم فرزندان خوددر راه اسلام ، انقلاب شکوهمند ایران اسلامی را بیمه نمودند .
فرماندار شهرستان کاشمر با اشاره به سا لروز وفات حضرت ام ا لبنین و روز بزرگداشت مادران و همسران شهدا گفت باید به همسران شهدا تبریک گفت که با استقامت و پاکدامنی و صبر خود در جهت تربیت فرزندان شهدا از هیچ تلاشی دریغ ننمودند و این عزیزان را به گونه ای تربیت نمودند که افراد تاثیرگذار و موفق در جامعه در بخشهای مختلف مشغول به خدمت می باشند.
فرهادی بااشاره به تقدیم بیش از ۱۰۰۰شهید در خطه ترشیز تصریح نمود این نشان از روحیه ولایتپذیری و علاقه مندی مردم کاشمر به انقلاب و رهبری است و اماده حضور در همه عرصه ها ی نظام هستند.
فرماندارشهرستان کاشمر تاکید نمود خانواده معظم شهدا به عنوان میراث ماندگار و گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی که همیشه پشتیبان ولایت وپایبند به ارزشها وپیش قدم در تمامی عرصه های ملی بوده اند در آزمون بزرگ ملت ایران درانتخابات شوراهای اسلامی وریاست جمهوری حضور گسترده خواهند داشت.

 

 

 

منبع:روابط عمومی فرمانداری کاشمر