اجتماعی » بردسکن » پیشخوان » تیتر روز » فرهنگی
کد خبر : 5447
شنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۹

امام جمعه بردسکن: حضرت زهرا(س) ذوب در ولایت وامام زمان خویش بود

امام جمعه بردسکن:حضرت زهرا(س) ذوب در ولایت وامام زمان خویش بود

: امام جمعه بردسکن گفت: حضرت زهرای مرضیه (س) ذوب در ولایت واین در س را داد که باید مطیع ولایت بود تا موفقیت را پیدا کرد.
حجت الاسلام علی اصغر امینی، در خطبه نماز جمعه این هفته شهرستان بردسکن ، با بیان زندگی سراسر فرهنگی حضرت زهرا (س) اظهار کرد: مداحان باید در بیان شخصیت زهرای اطهر(س) به دیدگاه معرفتی ایشان که شناخت از ولایت بود بیشتر توجه کنند.
امام جمعه بردسکن از حضور مردم در مراسم مختلف فاطمیه در سطح شهرستان به نیکی یاد کرد وحضور مردم ومسئولان را در مراسم تشیع دوشهید گمنام ستود وتقدیر نمود.
امینی با اشاره به بحث رفاه از دیگاه اسلام ، هفته احسان ونیکوکاری را گرامی داشت، و گفت: گنجینه های زمین بعد از ظهور امام زمان (عج) پدید خواهد آمد ورفاه وآسایش زندگی به حدی خواهد رسید که فقیری در جامعه پیدا نخواهد شد .
خطیب جمعه بردسکن، ایمان را با عمل کردن عملی به واجبات، کامل ذکر کرد وافزود: انسانها باید با اندک کار نیک وخوب ، موجب غرور آنها فراهم نشود بلکه باید انسان در خوف ورجاء باشد تا در هر مرحله ای از یاد خدا غافل نشود.
امام جمعه بردسکن، با برشمردن مناسبت های هفته لزوم بهره گیری از فضائل امامان را مورد تاکید قرار داد واظهار داشت: هرآنچه در توان داریم در کمک به مستمندان ومحرومان غافل نشویم.
وی دشمنان قسم خورده ایران را کج فهم برشمرد وخطاب به استکبار جهانی گفت: ملت ایران ، با تبعیت از ولایت فقیه چون کوه دربرابر تهدیدهای دشمنان ودر راس آن استکبار جهانی ایستاده است.

 

 

 

 

 

 

خبرنگار:سعید نوری