پیشخوان
کد خبر : 5441
شنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸

فرماندار بردسکن: شهدای گمنام دارای یک عظمت ویژه همچون دیگر شهدا هستند

فرماندار بردسکن:شهدای گمنام دارای یک عظمت ویژه همچون دیگر شهدا هستند

فرماندار بردسکن گفت: شهدای گمنام مظلوم و دارای یک عظمت و بزرگی ویژه ای هستند.
برات علی نیا در حاشیه مراسم استقبال از دو شهید گلگون کفن انقلاب ، شهیدان گمنام که در محل بهشت رضا این شهر برگزار شد ، اظهار کرد: پیام شهدا اطاعت پذیری محض از ولایت فقیه است و امروز هم که در سالروز شهادت حضرت زهرا(س) قرار داریم تشییع این شهدا در راستای امر ولایت پذیری ائمه اطهار (ع) بویژه حضرت زهرا (س) از امام زمان خود است.
وی گفت: پیام شهیدان دفاع از ارزش های ناب اسلام محمدی(ص) و دفاع از ولایت است.
علی نیا افزود: تشییع و خاکسپاری شهدای گمنام ،نمادی از تجدید میثاق نسل سوم و چهارم انقلاب با آرمان های شهدا است که انقلاب و جنگ را درک نکرده اند.
وی گفت: حضور شهدای گمنام و مراسم تشییع این عزیزان معنویت خاصی در این شهرستان به وجود آورده است که امیدوارم با پیروی از راه و روش شهدا روز به روز برتقویت نظام اسلامی افزوده شود.
علی نیا اظهار کرد: دشمنان ایران اسلامی به سر کردگی استکبار جهانی در خواب غفلت هستند، لذا ملت ایران با وحدت و انسجام موجب بیداری اسلامی در کل جهان شده است.
وی با تقدیر از ستاد برگزاری مراسم تدفین شهدای گمنام در بردسکن اظهار داشت: روز جمعه ۱۳ اسفند ماه ۹۵ دوشهید گمنام راس ساعت ۳۰/۸ صبح از مقابل تکیه ابوالفضلی در شهر انابد از توابع این شهرستان با شکوه خاصی تشییع شد.

 

 

 

 

 

خبرنگار:سعید نوری